Meet the team

HockeyWerkt staat voor passie voor hockey en is aan de hand van zijn professionele trainers en met kwalitatief en op maat gemaakte trainingen voor iedere speler en ieder team de spil in het oplossen van het verenigingsprobleem, het verbeteren van het Nederlandse hockeylandschap en daarmee het vergroten van het spelplezier in hockey.

Bowie van der Schoot

Operationeel Directeur & Club Developer Zuid-Nederland

Ik ben verantwoordelijk voor alles wat HockeyWerkt doet in Nederland.
Bowie.van.der.schoot@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-22137733.

“Together everyone achieves more”

Fleur Saes

Social Media Expert

Ik ben verantwoordelijk voor alle social media van HockeyWerkt.
Fleur.saes@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

“Work hard so things will look easy”

 

Gijs Boeren

Head of Recruitment & Planning

Als Head of Recruitment & Planning ben ik verantwoordelijk voor de overview voor al onze klanten en personeel.
Gijs.boeren@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-53581001.

“Just Play, Have Fun and Enjoy the Game!”

Stijn Kleingeld

Head of Camps

Ik ben verantwoordelijk voor het gehele hockeyprogramma van de HW Camps en HW Clinics.
Stijn.kleijngeld@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

“Push Harder Than Yesterday"

Hannah van Tartwijk

Technisch Manager & Developer Extern

Ik ben een externe developer en doe onderzoek naar uitval van jongeren tussen de 12 en 18 jaar.
Hannah.van.tartwijk@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

“Go for it”

 

 

Jeroen Lambooij

Algemeen Directeur

Ik wil iedereen enthousiasmeren en inspireren die in aanraking komt met HockeyWerkt.
Jeroen.lambooij@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

“If no one think you can, you can!”

 

 

Koen Brok

Partnership Manager

Ik koppel bedrijven aan de hockeysport middels een waardevol partnership waar zowel het hockey, het desbetreffende bedrijf als HockeyWerkt zelf energie & meerwaarde uithalen.
Koen.brok@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

“There is no I in TEAM”

 

Lars Huijbregts

Head of Players

Ik ben verantwoordelijk voor alles rondom het Kabouterhockey, HW Masters & HW Camps.
Lars.huijbregts@hockeywerkt.nl of bel mij op 073-711 3713.

“It’s the will not the skill”

 

 

Menno Streefland

Business & Club Developer Noord, Midden & West-Nederland

Ik ben verantwoordelijk voor de samenwerkingen in de regio’s in Noord, midden en west.
Menno.streefland@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-82756533.

 

 

Selina Visser

Recruitment

Ik ben verantwoordelijk voor het zoeken van nieuwe trainers en het proces wat hierna volgt.
Selina.visser@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

“Dream big and work hard”

 

Siem Leijdekkers

Head of Development

Ik ben verantwoordelijk voor de learning & development van hockeyers, trainers en clubjeugdtrainers.
Siem.leijdekkers@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

"Learn today and lead tomorrow"

 

Stijn de Man

Manager Recruitment & Planning Noord- en West-Nederland

Ik ben verantwoordelijk voor al ons personeel boven de rivieren.
Stijn.de.man@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-30735588.

“Why make things difficult if we can do it together?”