Meet the team

HockeyWerkt staat voor passie voor hockey en is aan de hand van zijn professionele trainers en met kwalitatief en op maat gemaakte trainingen voor iedere speler en ieder team de spil in het oplossen van het verenigingsprobleem, het verbeteren van het Nederlandse hockeylandschap en daarmee het vergroten van het spelplezier in hockey.
HockeyWerkt one pager

 

Jeroen Lambooij

Algemeen Directeur

Ik wil iedereen enthousiasmeren en inspireren die in aanraking komt met HockeyWerkt.
Jeroen.lambooij@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

“If no one think you can, you can!”

 

 

Bowie van der Schoot

Operationeel Directeur & Club Developer Zuid-Nederland

Ik ben verantwoordelijk voor alles wat HockeyWerkt doet in Nederland.
Bowie.van.der.schoot@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-22137733.

“Together everyone achieves more”

Gijs Boeren

Head of Recruitment & Planning

Als Head of Recruitment & Planning ben ik verantwoordelijk voor de overview voor al onze klanten en personeel.
Gijs.boeren@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-53581001.

“Just Play, Have Fun and Enjoy the Game!”

Koen Brok

Partnership Manager

Ik koppel bedrijven aan de hockeysport middels een waardevol partnership waar zowel het hockey, het desbetreffende bedrijf als HockeyWerkt zelf energie & meerwaarde uithalen.
Koen.brok@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

“There is no I in TEAM”

 

Hannah van Tartwijk

Business Innovator & Technisch Manager

Ik ben een externe developer en doe onderzoek naar uitval van jongeren tussen de 12 en 18 jaar.
Hannah.van.tartwijk@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-29603870.

“Go for it”

 

 

Menno Streefland

Business & Club Developer Noord, Midden & West-Nederland

Ik ben verantwoordelijk voor de samenwerkingen in de regio’s in Noord, midden en west.
Menno.streefland@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-82756533.

 

 

Selina Visser

Regiomanager Brabant & Technisch Manager

Ik ben verantwoordelijk voor het zoeken van nieuwe trainers en het proces wat hierna volgt.
Selina.visser@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-53581001.

“Dream big and work hard”

 

Lars Huijbregts

Head of Players

Ik ben Verantwoordelijk voor alles rondom het Kabouterhockey & HockeyWerkt Kampen.
Lars.huijbregts@hockeywerkt.nl of bel mij op 073-711 3713.

“It’s the will not the skill”

 

 

Danieck Moerenhout

Operational manager & clubcoördinator

Ik ben verantwoordelijk voor de administratie en begeleid jongste jeugd trainers
danieck.moerenhout@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

"Just do it"

 

Jelle Westendorp

Regiomanager Amsterdam & Technisch Manager

Ik ben verantwoordelijk voor alle trainers in regio Amsterdam.
Jelle.westendorp@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-19631138.

“Winners never quit and quitters never win”

 

Fons Bosman

BSO Manager

Ik ben verantwoordelijk voor de BSO-medewerkers binnen onze organisatie en ik ondersteun BSO's bij het personeelsvraagstuk.
Fons.bosman@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

"If you win, you win. If you lose, you learn."

 

Isa Gerritsen

Regiomanager Rotterdam & Technisch Manager

Ik ben verantwoordelijk voor al ons personeel boven de rivieren.
Isa.gerritsen@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-53581001.

“Never underestimate the importance of having fun”

 

 

Vincent Loeffen

Regiomanager Utrecht & recruiter

Ik ben verantwoordelijk voor de trainers binnen mijn regio en zoek waar nodig nieuwe trainers.
Vincent.loeffen@hockeywerkt.nl of bel mij op 0630735588.

“You miss 100% of the shots you don’t take”

 

 

Lonneke Haring

Grafisch vormgeefster

Ik zorg ervoor dat alle online en offline uitingen er tiptop uit zien en aanspreken op de doelgroep.
Lonneke.haring@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

"Creative minds inspire others"

 

Maureen van der Plas

Recruitment en Clubcoördinator

Ik ben verantwoordelijk voor het zoeken van nieuwe trainers en ik begeleid de jongste jeugdtrainers op het veld.
maureen.van.der.plas@hockeywerkt.nl of bel mij op 0737113713.

“Passion first and everything will fall into place”

 

 

Thijs Tulen

Regiomanager midden Nederland

Ik ben verantwoordelijk voor onze trainers en de kwaliteitswaarborging van de diensten op de verenigingen
Thijs.tulen@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-30735588.

“Go gold or go home”

 

Tom Crousen

Nijmegen/Limburg & Technisch Manager

Ik ben verantwoordelijk voor alle werknemers in de regio van Nijmegen & Limburg!
tom.crousen@hockeywerkt.nl of bel mij op 06-13602316.

"Don’t wish for it, work for it"